Taksim Günlük Kiralık Apart

Taksim Günlük Kiralık Apart - Taksim de Günlük Kiralık Daire

Evinizin rahatlığı ve lüks bir otelin imkanları ‘’ olsun diyorsanız Taksim de günlük kiralık apart’ ımız buna hazır. Dairemiz de sürekli temizlik birinci plan da tutulur. Bu nedenle bizi yeniden tercih edeceğinize eminiz. Huzur önce temizlikten sonra konfor dan geçer. Fuar katılımına, şehir gezisine veya iş seyahatine geldiyseniz özlemini duyduğunuz ev konforu sizinle burada kucaklaşacak. Taksim günlük kiralık evimiz, 20 dakika mesafedeki CNR Fuar merkezi, 60 dakika mesafedeki TÜYAP Fuar Merkezi ve talep halin de tarafımızdan uygun fiyat politikası ile gerçekleşecek Atatürk Havalimanına 30 dakika mesafededir.

Fuar için günlük apart arıyorsanız, İstanbul’ un tarihi ve aynı zaman da eğlence merkezlerinden biri olan Taksim e yürüyüş mesafesi ile 5 dakika olan günlük evimizi seçmenizi öneririz. Fuara katılım sonrası 20 dakika da evinizde olur, gece rahatça eğlence mekanlarına gidebilir, dilerseniz ev deki konfor ile stresinizi rahatça atabilirsiniz.

Taksim günlük kiralık ev de A dan Z ye bir çok ihtiyacınızı karşılayacak bir çok şey elinizin altın da olacak. Harika bir mutfağınız, tüm detayların düşünüldüğü 24 saat sıcak su ile banyonuz, kablosuz internet ve tüm uydu yayınlarının olduğu LCD TV niz, çamaşırlarınız için çamaşır makinesi, ütü masanız mevcuttur. 

Haftalık apart istanbul da özel indirim uygulanmaktadır.

Kiralama koşulları:

Günlük apart dairelerimizi minumum kiralama süresi 3 gündür. Daha uzun ve kısa süreli konaklamalar için lütfen iletişim sayfamız aracılığı ile bizden bilgi alınız.

Kiralamayı nasıl yapacaksınız ?

Günlük Evlerimiz den birini seçip bize telefon, rezervasyon formu, mail yolu ile lütfen bize bildiriniz. En kısa sürede size aynı iletişim yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Rezervasyonunuz nasıl geçerlilik kazanacak ?

Yapmış olduğunuz rezervasyona mütakip ön ödemeyi  aldığımız takdir de rezervasyon, mail veya telefon yoluyla bize bildirdiğiniz tarihlerden itibaren ev kullanımınıza sunulur. Ödeme alındı bilgisi size tekrardan konfirme edilir.

Tüm hakları saklıdır. © 2013 Apart İstanbul | Tasarım: akademi grafik
İşbu web sitesinin içerisindeki dökümanlar, yazılar, resimler kopyalanamaz, aktarılamaz